Aspirin® Complex: Uzdahnite slobodno unatoč prehladi | Aspirin®

Aspirin® Complex – Uzdahnite slobodno unatoč prehladi

Vodite aktivan privatni i poslovni život i ne možete si priuštiti dugo bolovanje kad imate prehladu? Kombinirani proizvod Aspirin® Complex brzo stavlja neugodne simptome prehlade pod kontrolu.
Saznajte više o njegovoj primjeni i načinu djelovanja!

  • 10 vrećica

Prednosti proizvoda Aspirin® Complex?

Proizvod 3

Trostruki učinak: djeluje istovremeno na nekoliko simptoma prehlade (začepljen nos, bolovi i vrućica povezani s prehladom)

Proizvod 4

Brzo djelovanje zahvaljujući obliku topljivom u vodi

Proizvod 5

Djeluje do 6 sati

Proizvod 6

Dobra podnošljivost

Proizvod 7

Ugodan okus naranče

Kad uzeti Aspirin® Complex

Aspirin® Complex ublažava glavobolju, bolove u grlu i udovima, pomaže sniziti povišenu temperaturu i ublažava simptome začepljenog nosa i sinusa.

Aspirin® Complex je kombinirani proizvod koji djeluje pouzdano i brzo:

  • ublažava bol
  • smanjuje oticanje sluznice nosa i sinusa
  • antipiretičko djelovanje
  • protuupalna svojstva.

Kako uzimati Aspirin® Complex

Aspirin® Complex je granulat koji se prije uporabe rastapa u vodi. U tu svrhu istresite sadržaj jedne ili dviju vrećica u čašu vode, dobro promiješajte i odmah popijte otopinu.

Proizvod 9

 

Ublažava simptome prehlade

Pročišćuje nos, pa čak i sinuse

Ublažava bol

Protiv glavobolje, grlobolje i bolova u udovima

Snižava povišenu temperaturu

i ima protuupalna svojstva

 

Preporučena doza

Preporučena doza proizvoda Aspirin® Complex jest:

Dob Pojedinačna doza Ukupna dnevna doza
Odrasli i adolescenti stariji od 16 godina 1 – 2 vrećice Do 6 vrećica


Ako je potrebno, pojedinačna doza može se ponavljati u intervalima od 4 do 8 sati.

Naš savjet za uporabu:

U početku, kad su simptomi posebno teški, uzmite dvije vrećice odjedanput. Kad simptomi popuste, smanjite dozu na jednu vrećicu.

Aspirin® Complex ima složeno djelovanje!

Aspirin® Complex kombinira dvije visokoučinkovite djelatne tvari:

  1. Djelatna tvar proizvoda Aspirin®, acetilsalicilatna kiselina, sprječava sintezu spojeva u organizmu koji izazivaju vrućicu, bol i upalu. Ublažava najiritantnije tegobe prehlade, kao što su glavobolja, grlobolja, bol u udovima i vrućica.
  2. Pseudoefedrin, djelatna tvar protiv začepljenog nosa, ima vazokonstriktivni učinak koji odčepljuje nosnu sluznicu. Budući da se ta djelatna tvar uzima oralno umjesto da se nanosi lokalno, paranazalni sinusi, koji su inače teško dostupni, također se mogu pročistiti.

Želite li saznati više o učincima proizvoda Aspirin® Complex? Pogledajte naš videoisječak o njemu:

Videoisječak o djelovanju proizvoda Aspirin® Complex

Kako su potrošači zadovoljni proizvodom?

Velika anketa² provedena na potrošačima potvrđuje pozitivna svojstva proizvoda Aspirin® Complex u borbi protiv simptoma prehlade: 90 % ispitanika ocijenilo je djelotvornost i podnošljivost proizvoda Aspirin® Complex kao vrlo dobre ili dobre. Specifična pitanja o zadovoljstvu pacijenata primjenom također su urodila pozitivnim rezultatom: 94 % ispitanika bilo je općenito zadovoljno³ proizvodom Aspirin® Complex.

  1. Theurer C, Gessner U. Pharm Ztg 2011; 156(11): 56-61
  2. Beileger zur Apothekendepesche 10-11/2014
  3. Beinhaltet die Antwortmöglichkeiten von „einigermaßen zufrieden“ bis „sehr zufrieden“.